2022-12-08 16:15 || 1.0.0
  • Intézetünk
  • Munkatársaink
  • Tevékenységeink
  • Orvosoknak
  • Gyakori kérdések
  • Cikkek
  • Elérhetőségek
  • Karrier
  • Telefon: (+36) 1 887-7901 | E-mail: info@ogk.hu
    Magas kontrasztú nézet

    Műtőssegéd munkatárs

    Az Országos Gerincgyógyászati Központ hazánk egyetlen olyan közfinanszírozott intézménye, amely a gerincbetegségek diagnosztikájának és kezelésének teljes spektrumát átfogja. Hiszünk abban, hogy intézményünk legfontosabb erőforrásai a kiváló orvosok és egészségügyi szakdolgozók, akik elhivatott közösséget alkotva tudásuk legjavát adják a gerincproblémákkal küzdő páciensek gyógyítása érdekében.

    Szeretne osztozni a gyógyultan távozó páciensek örömében? Magánegészségügyi munkakörülmények között, magas szakmai színvonalon dolgozna? Szívesen lenne egy összetartó közösség tagja, melyben megélheti az egészségügyi hivatás szépségét?
    Csatlakozzon az Országos Gerincgyógyászati Központ elhivatott és összetartó csapatához!

    Tekintse meg a műtőssegéd pozíció leírását és küldje el jelentkezését!

    Műtőssegéd munkatárs gerincműtét közben

    Feladatok:

    • betegelőkészítési és betegfektetési folyamatok alkalmazása a műtétek folyamán,
    • gondoskodik a műtétek utáni berendezések szakszerű elrendezéséről,
    • dobozok, tálcák bekészítése,
    • sebészeti képerősítő kezelése,
    • felel a műtő tisztaságáért.

    Elvárások:

    • műtőssegédi végzettség,
    • hasonló pozícióban szerzett tapasztalat.

    Amit kínálunk:

    • alkalmazotti jogviszony,
    • kiemelt, versenyképes bérezés,
    • egészségbiztosítási csomag,
    • cafeteria,
    • kiváló munkakörülmények,
    • hosszú távú, biztos munkahely
    • szakmai fejlődés lehetősége.

    Munkarend: hétfőtől péntekig, hétvégi készenléti ügyelettel.

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat, a pozíció megjelölésével kérjük, küldje el az Országos Gerincgyógyászati Központ humánerőforrás igazgatóságára!

    Tekintse meg filmjeinket, melyekben ízelítőt adunk abból, hogy milyen munkahely az Országos Gerincgyógyászati Központ és miért érdemes elkötelezett csapatunkhoz csatlakozni!