• Intézetünk
  • Munkatársaink
  • Tevékenységeink
  • Orvosoknak
  • Gyakori kérdések
  • Elérhetőségek
  • Karrier
  • Telefon: (+36) 1 887-7900 | E-mail: info@ogk.hu
    Magas kontrasztú nézet

    Aneszteziológiai szakasszisztens

    Vegyen részt május 24-i nyílt napunkon, melyen bemutatjuk az Országos Gerincgyógyászati Központban folyó szakmai munkát, a munkavégzés feltételeit és azt, hogy mit kínálunk az egészségügyi szakdolgozóknak!
    Részletes program és jelentkezés ide kattintva érhető el!

    Szeretne osztozni a gyógyultan távozó páciensek örömében? Magánegészségügyi munkakörülmények között, magas szakmai színvonalon dolgozna? Szívesen lenne egy összetartó közösség tagja, melyben megélheti az egészségügyi hivatás szépségét?
    Csatlakozzon az Országos Gerincgyógyászati Központ elhivatott és összetartó csapatához!

    Tekintse meg az Aneszteziológiai szakasszisztens pozíció leírását és küldje el jelentkezését!

    Aneszteziológiai szakasszisztensek a műtőben

    Feladatok:

    • hagyományos szakasszisztensi feladatok végzése,
    • az érzéstelenítés, altatás folyamatában való aktív közreműködés.

    Elvárások:

    • szakápolói végzettség,
    • kiváló kommunikációs készség,
    • hivatástudat, proaktivitás,
    • betegcentrikus ápolói szemlélet,
    • kulturált megjelenés.

    Amit kínálunk:

    • alkalmazotti jogviszony (nem szolgálati jogviszony),
    • kiemelt, versenyképes bérezés,
    • lakhatási lehetőség,
    • kiegészítő privát egészségbiztosítás,
    • minőségi bónusz,
    • jól felszerelt munkahely, innovatív szemlélet,
    • magánkórházi munkakörülmények,
    • befogadó csapatszellem, hosszú távú, biztos munkahely,
    • továbbtanulási lehetőség,
    • széles körű munkavállalói jólét programok,
    • könnyű megközelíthetőség (Déli pályaudvar 3 perc séta, vagy 2 villamosmegálló).

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat a pozíció megjelölésével a hr@bhc.hu címre várjuk.

    Felhívjuk a Tisztelt Pályázók figyelmét arra, hogy az egészségügyi intézmények kizárólag oltással rendelkező kollégákat foglalkoztathatnak! Megértésüket köszönjük!