2022-12-08 16:15 || 1.0.0
  • Intézetünk
  • Munkatársaink
  • Tevékenységeink
  • Orvosoknak
  • Gyakori kérdések
  • Cikkek
  • Elérhetőségek
  • Karrier
  • Telefon: (+36) 1 887-7901 | E-mail: info@ogk.hu
    Magas kontrasztú nézet

    Aneszteziológiai szakasszisztens

    Az Országos Gerincgyógyászati Központ hazánk egyetlen olyan közfinanszírozott intézménye, amely a gerincbetegségek diagnosztikájának és kezelésének teljes spektrumát átfogja. Hiszünk abban, hogy intézményünk legfontosabb erőforrásai a kiváló orvosok és egészségügyi szakdolgozók, akik elhivatott közösséget alkotva tudásuk legjavát adják a gerincproblémákkal küzdő páciensek gyógyítása érdekében.

    Szeretne osztozni a gyógyultan távozó páciensek örömében? Magánegészségügyi munkakörülmények között, magas szakmai színvonalon dolgozna? Szívesen lenne egy összetartó közösség tagja, melyben megélheti az egészségügyi hivatás szépségét?
    Csatlakozzon az Országos Gerincgyógyászati Központ elhivatott és összetartó csapatához!

    Tekintse meg az aneszteziológiai szakasszisztens pozíció leírását és küldje el jelentkezését!

    Feladatok

    • aneszteziológiai tevékenység során felmerülő általános anesztézia
    • regionális anesztézia
    • speciális anesztéziai protokollok szerinti szakasszisztensi feladatok ellátása

    Elvárások

    • aneszteziológiai szakasszisztensi képesítés
    • kiváló kommunikációs készség,
    • minimum 1 év releváns szakmai tapasztalat
    • segítőkészség, precizitás, empátia
    • kulturált megjelenés

    Előny

    • társalgási szintű angol nyelvtudás
    • MS Office felhasználói szintű ismerete

    Amit kínálunk

    • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
    • színvonalas munkakörülmények
    • hosszú távú, stabil munkahely
    • támogató, összetartó csapat
    • teljes munkaidős foglalkoztatás, heti 40 órás munkaviszony

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat a pozíció megjelölésével a karrier@bhc.hu e-mail címre várjuk!

    Tekintse meg filmjeinket, melyekben ízelítőt adunk abból, hogy milyen munkahely az Országos Gerincgyógyászati Központ és miért érdemes elkötelezett csapatunkhoz csatlakozni!