• Intézetünk
  • Munkatársaink
  • Tevékenységeink
  • Orvosoknak
  • Gyakori kérdések
  • Elérhetőségek
  • Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-5200 | E-mail: info@ogk.hu
    language enmagyar

    Aneszteziológiai szakasszisztens

    Szeretne osztozni a gyógyultan távozó páciensek örömében? Kiváló munkakörülmények között, magas szakmai színvonalon dolgozna? Szívesen lenne egy összetartó és elhivatott közösség tagja?
    Csatlakozzon az Országos Gerincgyógyászati Központ csapatához!

    Tekintse meg a Aneszteziológiai szakasszisztens pozíció leírását és küldje el jelentkezését!

    Feladatok:

    • hagyományos szakasszisztensi feladatok végzése,
    • az érzéstelenítés, altatás folyamatában való aktív közreműködés.

    Elvárások:

    • szakápolói végzettség,
    • kiváló kommunikációs készség,
    • hivatástudat, proaktivitás,
    • betegcentrikus ápolói szemlélet,
    • kulturált megjelenés.

    Amit kínálunk:

    • alkalmazotti jogviszony,
    • kiemelt, versenyképes bérezés, privát kiegészítő egészségbiztosítás, cafeteria,
    • kiváló munkakörülmények,
    • hosszú távú, biztos munkahely,
    • továbbtanulás, szakmai fejlődés lehetősége.

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat a pozíció megjelölésével a hr@bhc.hu címre várjuk.